Fakty i mity o wybielaniu zębów w White&Beauty – White & Beauty – Wybielanie Zębów Kraków – Metoda laserowa, żel wybielający, lampa, rozjaśnianie zębów Fakty i mity o wybielaniu zębów w White&Beauty |

Fakty i mity o wybielaniu zębów w White&Beauty

  • -

Fakty i mity o wybielaniu zębów w White&Beauty

Wybielanie zębów w Krakowie w White&Beauty to zabieg wykonywany w naszych gabinetach od kilku lat. W 14 gabinetach w największych miastach w Polsce przyjęliśmy już blisko 40000 tysięcy klientów. Nasze wybielanie cieszy się bardzo dużą popularnością wśród różnych grup wiekowych. Poznajmy prawdy i mity na temat wybielania zębów.

  1. Wybielanie niszczy szkliwo – FAŁSZ – wybielanie nie niszczy szkliwa. Ani lampa, ani żel nie ingerują w strukturę szkliwa. 6-godzinny kontakt zębów z żalem wybielającym porównać można z 3-minutowym kontaktem z coca colą.
  2. Efekt wybielania osiąga się raz na zawsze – FAŁSZ – jest to nie możliwe i nikt tego nie zagwarantuje. Wszystko, co wyczyścisz na nowo się pobrudzi. Podobnie zęby. Jesteśmy w stanie utlenić (usunąć) przebarwienia z zębów. Nikt jednak nie jest wstanie zagwarantować, że pod wpływem nowych barwników nie powstaną następne. Nawet zęby sztuczne się zabarwiają, więc co dopiero żywe zęby własne.
  3. Wybielanie zębów jest bolesne – FAŁSZ – wybielanie zębów w White&Beauty jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezbolesnym. Lekka nadwrażliwość może wystąpić tylko wtedy, gdy zęby są szczególnie wrażliwe.
  4. Wybielanie zębów wymaga wykonania skalingu i piaskowania – PRAWDA – duża ilość kamienia i osadu nazębnego zmniejsza efekt wybielania zębów. Baa… Pod grubą warstwą kamienia ząb może się w ogóle nie wybielić.
  5. Skutecznie zęby można wybielić tylko u dentysty – FAŁSZ – Dentysta jest konieczny do leczenia zębów, ale nie do ich wybielania. Można zdecydować się na zabieg kosmetycznego wybielania zębów. Warto jednak sprawdzić opinie o danym gabinecie i upewnić się, że ich metoda jest bezpieczna.
  6. Zęby po wybielaniu będą sztucznie białe – FAŁSZ – kolor zębów będzie wyglądać naturalnie. Nieliczni mają śnieżnobiałe zęby naturalnie. Możemy zagwarantować naturalnie piękną barwę zębów.
  7. Wszystkie zęby nadają się do wybielania – FAŁSZ – nie wszystkie zęby można wybielić. Należy sprawdzić, czy nie ma przeciwwskazań do zabiegu.
  8. Wybielanie zębów to szybki zabieg – PRAWDA -wybielanie zębów w White&Beauty należy do zabiegów jednowizytowych. W ciągu godziny pozbędziesz się przebarwień powstałych przez lata.
  9. Wybielanie zniszczy wypełnienia – FAŁSZ – nie niszczy wypełnień. Należy jednak pamiętać, że sztuczne materiały stomatologiczne się nie wybielają.

Zapraszamy na wybielanie zębów Kraków w White&Beauty!