Jak często można wybielać zęby? Jak często można wybielać zęby?

Jak często można wybielać zęby?

  • -

Jak często można wybielać zęby?

Wybielanie zębów w Krakowie w White&Beauty to Twoja szansa na piękny uśmiech. Po drodze do pięknego uśmiechu stosujemy różne metody wybielania zębów. Nie można też przesadzić. Wszystko w nadmiarze szkodzi.

Dlaczego wybielanie zębów jest potrzebne?

Codziennie spożywamy produkty, które w składzie mają barwniki spożywcze. Nie chodzi tylko o takie produkty, jak kawa, herbata, czerwone wino czy papierosy. To właśnie te produkty w naszej świadomości odpowiadają za przebarwienia. Czemu więc osoby, które ich unikają, nie są wolni od przebarwień zębów? Dlaczego, że właściwie każdy kolorowy produkt zarówno naturalny, jak i przetworzony ma jakieś barwniki. Nasze zęby mają różną zdolność ich wchłaniania, np. więcej przebarwień mają osoby, których szkliwo ma mikropęknięcia. Ilość przebarwień po części zależy również od tego, czy właściwą wagę przywiązujemy do higieny jamy ustnej.

Jak często stosować preparaty do wybielania?

Na rynku istnieje duża ilość preparatów, które „gwarantują” białe zęby. Weźmy np. taką pastę do zębów. Efekty są dość słabe, a trzeba ją stosować długo. Przy długim stosowaniu mogą pojawić się niechciane komplikację. Ich wysoki współczynnik ścieralności może spowodować zarysowanie szkliwa i podrażnienia dziąseł. Preparaty promowane, jako wybielające mają dwa działania: ścierają osad z powierzchni zębów (tak jak pasta) albo mają substancje, które wnikają do wewnątrz i utleniają przebarwienia. Pierwszy przypadek omówiłam przy pastach. W drugim przypadku efekty i długość stosowania zależy od tego, jaka jest to substancja i o jakim stężeniu.

Profesjonalne wybielanie zębów

Najlepiej oddać się w ręce specjalistów. White&Beauty masz pewność, że Twoje wybielanie będzie bezpieczne. Efekt jest widoczny po jednej wizycie, a Twoje zęby nie są narażone na zbyt długi kontakt z utleniaczem. Nie narażaj się na niepotrzebne ryzyko.

Zapraszamy na profesjonalne wybielanie zębów w Krakowie w White&Beauty!

.