Jak zdobyć piękny uśmiech? – metody wybielania zębów – White & Beauty – Wybielanie Zębów Kraków – Metoda laserowa, żel wybielający, lampa, rozjaśnianie zębów Jak zdobyć piękny uśmiech? – metody wybielania zębów |

Jak zdobyć piękny uśmiech? – metody wybielania zębów

  • -

Jak zdobyć piękny uśmiech? – metody wybielania zębów

Piękny uśmiech jest bardzo ważny. Osoba, która musi stale myśleć, aby nie pokazywać swoich zębów w za szerokim uśmiechu, nie poczuje się pewnie. Przekonanie o tym, że Twoje zęby są żółte albo nawet brązowe odbiera 100% pewności siebie. Aby poczuć się lepiej, próbujesz wielu sposobów, aby walczyć z przebarwieniami.

Do najczęściej stosowanych metod wybielania zębów zaliczyć należy: stosowanie past wybielających, wybielanie nakładkowe i wybielanie laserowe.

Pasty wybielające – zawierają śladowe ilości substancji wybielającej. Aby pojawił się efekt, należy ja stosować przez wiele tygodni. Niestety nie można liczyć na efekt większy niż 3 odcienie i to tez tylko przy pastach najwyższej jakości.

Wybielanie nakładkowe – wybielanie to ma dwie odmiany. Można zakupić w aptece plastikowe nakładki, które nie będę przylegały ściśle do zębów, co może sprawić, że nie wybielą się równomiernie. Bardziej skuteczne jest stosowanie nakładek wykonanych przez stomatologa z odlewów Twojego zgryzu. Minusem tej metody jest to, że nakładki z żelem wybielającym należy stosować na noc przez wiele tygodni. Zęby narażone przez tak długo okres czasu na działanie substancji mogą boleć. Nadwrażliwość jest bardzo prawdopodobna. Uciążliwa jest również biała dieta, którą należy stosować przez cały okres wybielania zębów i do 14 dni po wybielaniu, czyli często nawet przez 2 miesiące.

Laserowe wybielanie zębów w Krakowie – jest to najlepsza metoda wybielania zębów. Dlaczego? Podczas jednej wizyty Twoje zęby są nawet o 14 odcieni bielsze. Zęby mają stosunkowo krótki kontakt z substancją wybielającą, więc jest małe prawdopodobieństwo wystąpienia nadwrażliwości. Zapraszamy do White&Beauty:)

Czytaj więcej porad ekspertów wybielania zębów w Krakowie