Wiedza o wybielaniu zębów w pigułce – White & Beauty – Wybielanie Zębów Kraków – Metoda laserowa, żel wybielający, lampa, rozjaśnianie zębów Wiedza o wybielaniu zębów w pigułce |

Wiedza o wybielaniu zębów w pigułce

  • -

Wiedza o wybielaniu zębów w pigułce

Wybielanie zębów w Krakowie – Gabinet White&Beauty jest to całkowicie bezpieczna i bezbolesna metoda. Należy wcześniej nabyć podstawową wiedzę dotyczącą wybielania, aby nie dać się zaskoczyć. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie kroki, które należy podjąć.

1. Sprawdź, czy nie masz przeciwwskazań do zabiegu – bardzo ważne jest, aby sprawdzić, czy nie występują żadne przeciwwskazania. Najczęstszymi problemami, które wykluczają lub opóźniają wykonanie zabiegu wybielania zębów są: ubytki w zębach, aparat ortodontyczny do 6 miesięcy po jego zdjęciu, ciąża, karmienie piersią, epilepsja, astma, choroby dziąseł, itp Pełną listę przeciwwskazań znajdziesz tutaj.

2. Skaling i piaskowanie – jeśli przeciwwskazań nie ma, zastanów się jak dawno sprawdzałaś/eś i oczyszczałeś zęby z kamienia i z osadu nazębnego, wykonując skaling i piaskowanie.  Wykonanie tych zabiegów  przed wybielaniem jest konieczne, jeśli jest duża ilość kamienia i osadu nazębnego. Cena takich zabiegów to ok. 100 zł

3. Termin wybielania – świadomie wybierz właściwy termin wybielania. Najczęściej wybielamy zęby przed ważnymi okazjami, np. ślub, urodziny, wyjazd na urlop. Pamiętaj, aby wybielanie wykonać na tyle wcześnie, aby dwa tygodnie białej diety nie stanowiło przeszkody.

4. Wybielanie zębów – standardowy zabieg to 3 naświetlenia po 15 minut każde w czasie jednej wizyty, która trwa ok. 1.15 minut. Na zęby nakłada się żel, który poddaje się działaniu lampy. Efekty widzisz od razu!

5. Biała dieta – po zabiegu przez około tydzień do dwóch wyeliminować z  diety barwniki spożywcze, które znajdują się w takich produktach, jak np. kawa herbata, jagody, buraki, czerwone wino, papierosy oraz kwasy znajdujące się np. w owocach i sokach. Warto również wymienić szczoteczkę na taką z miękkim włosiem oraz zaopatrzyć się w pastę do zębów wrażliwych.

6. Piękny i biały uśmiech nawet do 1,5 roku!

Zapraszamy na wybielanie zębów w Krakowie!

Uśmiechaj się szeroko!