Wybielanie nakładkowe czy laserowe? – White & Beauty – Wybielanie Zębów Kraków – Metoda laserowa, żel wybielający, lampa, rozjaśnianie zębów Wybielanie nakładkowe czy laserowe? |

Wybielanie nakładkowe czy laserowe?

  • -

Wybielanie nakładkowe czy laserowe?

Metod wybielanie zębów jest wiele. Od domowych sposobów naszych babć i mam po najnowocześniejsze zabiegi w profesjonalnych gabinetach. Domowe sposoby niestety po pierwsze są mało skuteczne, a po drugie jak sygnalizują stomatolodzy, mało bezpieczne. Co więc zostaje? Poddać się profesjonalnemu wybielaniu zębów.

Profesjonalne metody wybielania zębów

Do profesjonalnych metod wybielania zębów zaliczamy: wybielania nakładkowe i wybielanie lampą. Czym się te metody różnią i jakie są ich zalety i wady?

Wybielanie nakładkowe polega na tym, że  udajesz się do stomatologa i on wykonuje odcisk Twojej szczęki, żeby na jego podstawie wykonać silikonowe nakładki. Otrzymujesz do domu nakładki oraz żel wybielający, żeby rozsmarować je w nakładkach i przycisnąć do zębów. Taki cykl trwa najczęściej kilka tygodni. Niestety mało które zęby są w stanie bezboleśnie przejść całe wybielanie. Tak długi kontakt zębów z żelem wybielającym powoduje nadwrażliwość. Przez cały okres wybielania należy stosować białą dietę ok. 7-14 dni po wybielaniu.

Zalety: duże efekty wybielania.

Wady: cena, długi czas oczekiwania na efekt, długotrwała biała dieta i ryzyko wystąpienia nadwrażliwości.

Wybielanie zębów Kraków w White&Beauty to jeden zabieg, który trwa ok. 1. Zęby naświetlane są lampą po wcześniejszym nałożeniu preparatu do wybielania. Naświetlenia wykonywane są w 3 sesjach po 15 minut każda.

Zalety: efekt widoczny od razu, duże efekty wybielania, krótka biała dieta ok. 7 dni, małe ryzyko wystąpienia nadwrażliwości.

Wady: w nielicznych przypadkach do osiągnięcia pożądanego efektu należy wykonać dwa pełne zabiegi.

Zapraszamy na laserowe wybielanie zębów Kraków do White&Beauty!

.