Wybielanie zębów Kraków w kilku krokach – White & Beauty – Wybielanie Zębów Kraków – Metoda laserowa, żel wybielający, lampa, rozjaśnianie zębów Wybielanie zębów Kraków w kilku krokach |

Wybielanie zębów Kraków w kilku krokach

  • -

Wybielanie zębów Kraków w kilku krokach

Wybielanie zębów w Krakowie w gabinecie White&Beauty to najlepszy sposób na pozbycie się z zębów przebarwień w sposób bezpieczny i efektywny. Podczas jednej wizyty, która trwa około godziny wykonuje się 3 naświetlenia po 15 minut każde. Na zęby nakłada się żel i poddaje się go działaniu lampy. Przebarwienia są utleniane bez szkody dla szkliwa.

Zobacz, w jaki sposób przygotować się do wybielania zębów.

  1. Żadne zabiegi nie zastąpią higieny zębów. Jeśli zęby i dziąsła są w złym stanie, wybielanie nie będzie możliwe. Najczęściej występującym przeciwwskazaniem są ubytki w zębach. Żel nie może być nałożony na zęby, które mają ubytki lub bardzo uszkodzone szkliwo. Substancja wybielająca mogłaby się dostać do środka zęba i spowodować nawet jego martwicę.
  2. Sprawdź, czy nie masz innych przeciwwskazań do zabiegu. Przeciwwskazaniami do zabiegu są, np. aparat ortodontyczny do 6 miesięcy po jego zdjęciu, ciąża, karmienie piersią, epilepsja, astma, choroby dziąseł, bardzo odsłonięte szyjki zębowe.
  3. Niektóre antybiotyki mogą zmniejszyć efekt wybielania zębów.
  4. Oczyść zęby przed wybielaniem, wykonując skaling i piaskowanie. Takie zabiegi powinny odbyć się przynajmniej 7-14 dni przed wybielaniem, aby zmniejszyć ryzyko nadwrażliwości.
  5. Dobierz właściwą lampę: LED (efekt utrzymuje się 6-9 miesięcy, zęby wybielą się o 5-8 odcieni) czy PREMIUM (efekt 1-1,5 roku, zęby bielsze nawet o 14 odcieni)
  6. Wybierz świadomie termin wybielania, aby nie było problemu z utrzymaniem białej diety. Najczęściej decydujemy się na wybielanie przed ślubem, urlopem czy innym ważnym wydarzeniem. Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę.
  7. Wybiel sobie zęby. Śmiało. Zawalcz o piękny uśmiech:)

Zapraszamy na wybielanie zębów Kraków w White&Beauty