Wybielanie zębów w Krakowie – co robić po zabiegu? – White & Beauty – Wybielanie Zębów Kraków – Metoda laserowa, żel wybielający, lampa, rozjaśnianie zębów Wybielanie zębów w Krakowie – co robić po zabiegu? |

Wybielanie zębów w Krakowie – co robić po zabiegu?

  • -

Wybielanie zębów w Krakowie – co robić po zabiegu?

Wybielanie zębów w Krakowie w salonie White&Beauty to sprawdzony i bezpieczny sposób na piękny biały uśmiech. Podczas jeden wizyty odbywają się 3 naświetlenia po 15 minut każde, a więc 45 minut naświetleń. Dzięki intensywnemu niebieskiemu światłu lampy żel jest aktywny do działania i utlenia przebarwienia, nie niszcząc przy tym szkliwa. Następstwem wybielania zębów jest stosowanie przez ok. 3-14 dni tzw. „białej diety”. Chodzi o to, by wyeliminować z diety barwniki spożywcze. W tym okresie do zębów wraca woda, która podczas wybielania „wyparowała”. Musimy sprawić, aby zęby wchłonęły wodę najbardziej czystą.

Zalecenia po wybielaniu zębów w Krakowie:

  1. Stosuj „Białą dietę” najlepiej przez 14 dni. Jeśli nie dasz rady, to przynajmniej 7. a kolejne 7 unikaj tylko tych najbardziej barwiących produktów.
  2. Nie jedz: kolorowych warzyw, np. marchewki, buraków, pomidorów, papryki, owoców z wyjątkiem banana, przypraw: papryka, curry, kurkuma, itp
  3. Nie pal! Nie tylko dym papierosowy ze zwykłych papierosów jest bardzo barwiący, ale również z e-papierosów.
  4. Możesz spożywać np.: wodę mineralną, ziemniaki, makaron, ryż, drób, ryby, nabiał, białą kapustę i rzodkiew, kalarepę i kalafior.
  5. Zamień szczoteczkę na taką z miękkim włosiem, aby zmniejszyć nacisk na szkliwo i dziąsła
  6. Zmień pastę na taką, która pomoże w remineralizacji szkliwa, np. Sensodyne pro-szkliwo
  7. Unikaj płynów do płukania z zawartością alkoholu
  8. Przy występowaniu dużej nadwrażliwości należy stosować witaminę E w płynie

Dla podtrzymania efektu warto stosować oferowane przez White&Beauty produkty, tzn kredkę White Pro oraz Mus wybielający.

Zapraszamy na wybielanie zębów do Krakowa do gabinetu White&Beauty!