Wybielanie zębów w Krakowie – jaką lampę wybrać? – White & Beauty – Wybielanie Zębów Kraków – Metoda laserowa, żel wybielający, lampa, rozjaśnianie zębów Wybielanie zębów w Krakowie – jaką lampę wybrać? |

Wybielanie zębów w Krakowie – jaką lampę wybrać?

  • -

Wybielanie zębów w Krakowie – jaką lampę wybrać?

Wybielanie zębów w Krakowie w salonie White&Beauty to wybielanie z zastosowaniem żelu wybielającego oraz lampy, która ten żel aktywuje. Standardowa wizyta to 3 naświetlenia po 15 minut, czyli łącznie 45 minut naświetleń. Którą lampą wybrać? Zapoznaj się z charakterystyką obu i wybierz świadomie.

Wybielanie zębów w Krakowie – Lampa Premium

Lampa Premium zwana akceleratorem halogenowym to system świecący intensywnym niebieskim światłem wyprodukowanym przez renomowaną markę. Jest to w tej chwili najnowocześniejszy sprzęt na rynku wybielania zębów. Bardzo długa wiązka lasera, która emituje światło o długości fali 480-520 nm wybiela zarówno szkliwo, jak i zębinę. Dzięki temu pozbędziemy się przebarwień nie z jednaj a z dwóch warstw zęba. Jedna wizyta pozwala na wybielanie zębów nawet o 14 odcieni. Trwały rezultat utrzymywać się będzie od roku do półtora roku. Zalecana dla zębów bardzo przebarwionych i przy pierwszym wybielaniu zębów.

Wybielanie zębów w Krakowie – Lampa LED

Lampa LED jest to standardowa lampa stosowana do wybielania zębów. Ma krótszą wiązkę światła niż lampa PREMIUM, bo 465 nm. Przekłada się to na efekty wybielania. Lampa ta jest w stanie wybielić szkliwo o 4-8 odcieni. Efekt utrzymuje się ok. 6-9 miesięcy. To wybielanie zaleca się dla osób, które chcą tylko odświeżyć kolor swoich zębów lub podtrzymać efekt poprzedniego wybielania.

Którą lampę wybierzesz Ty?