Laserowe wybielanie zębów

PY-960×576
1a
zabieg-07
zabieg-06
zabieg-05

Laserowe wybielanie zębów w Krakowie w gabinecie White&Beauty to całkowicie bezpieczny i skuteczny zabieg, który pozwoli Ci na usunięcie przebarwień, które wnikały w zęby przez wiele lat. Standardowe wybielanie zębów w Krakowie to 3 naświetlenie po 15 minut każde.

Lampa LED czy PREMIUM

Do wyboru klienci mają dwie lampy: LED i PREMIUM. Lampa LED wybiela szkliwo, efekt utrzymuje się 6-9 miesięcy, zęby wybielają się o 5-8 odcieni, a przeznaczona jest dla osób, które chcą odświeżyć efekt wybielania albo przebarwień mają bardzo niewiele. Lampa PREMIUM wybiela szkliwo i zębinę, efekt utrzymuje się 1-1,5 roku, zęby wybielą się nawet do 14 odcieni i zaleca się je dla osób z dużymi przebarwieniami oraz te, które wybielają zęby po raz pierwszy.

Na czym polega zabieg? 

Wybielanie zębów w Krakowie to efekt po pierwszej wizycie. Przed zabiegiem badany jest odcień zębów, co powtarza się po wybielaniu. Klient od razu wie, o ile odcieni wybieliły się jego zęby. Zabieg wybielania zębów polega na tym, że na zęby nakładany jest żel, który poddaje się działaniu lampy. Po zabiegu należy stosować białą dietę, czyli wyeliminować produkty, które mają barwniki, np. kawa, herbata, papierosy, buraki, jagody. Można spożywać białe pieczywo, nabiał, makaron, ziemniaki, ryż, drób, ryby, kalafior, kalarepa, biała rzodkiew, itp.

Umów wizytę